AvalehtTootedDisaintootedVannitoatarvikud

Vannitoatarvikud

Ukse- ja aknatarvikute tootmistehnoloogia võimaldab mitmetel tehastel tavapärase tootevaliku, linkide, käepidemete ja nuppude kõrval pakkuda ka vannitoatarvikuid. Ühtse stiili jätkamiseks oma vannitoas ja/või tualettruumis soovitame soetada sinna linkidega haakuvad seebidosaatorid, nagid, paberi-, harja- või koguni rätikuhoidjad.

Erineva stiiliga vannitoatarvikuid pakuvad Colombo, Formani, Salice Paolo ja Etrusca.

Colombo on Itaalia lingitootja, kelle valikust leiab valdavalt modernse stiiliga vannitoaaksessuaare. Modernsetes seeriates on kasutatud valdavalt läikiv ja matt kroom pinnakatteid. Uudisena on valikusse lisandunud ka PVD tehnoloogial kaetud läikiv ja matt grafiit ning läikiv ja matt vaskne pinnakate. Moodsat ja minimalistlikku valikut täiendavad kaks klassikalise stiiliga seeriat - Hermitage ja Portofino.

Colombo vannitoatarvikutega saab tutvuda siin:

Colombo BATHROOM
Colombo BATHROOM PVD

    


Formani näol on tegemist Hollandi lingitootjaga, kes on ühe oma lingiseeria kõrvale toonud ka vannitoatarvikute seeria - ONE. Valikust leiab seebidosaatorid, nagid, rätikute ja wc-harjade hoidjad ning tarvikute topsid, mille toormaterjalina on kasutatud tugevamat happekindlat roostevaba terast (AISI-316). Pinnaviimistluselt on saadaval harjatud roostevaba, must ja valge. Must pinnakate on saavutatud pulbervärvimise ning valge pinnakate coriani kasutamise tulemusena. 

Formani vannitoatarvikutega saab tutvuda siin:
Formani BATHROOM 

 

 

Salice Paolo on Itaalia lingitootja, kelle valikust leiab lisaks ka eksklusiivseid klassikalise stiiliga vannitoaaksessuaare. Tooteseeriad CALLIOPE ja ZEUS on valmistatud messingust ning kaetud erinevate pinnaviimistlustega. 

Salice Paolo vannitoatarvikutega saab tutvuda siin:
Salice Paolo BATHROOM 

    

Etrusca on vannitoatarvikute tootmisele spetsialiseerunud Itaalia ettevõte, kelle valikust leiab sobiva toote nii modernse kui ka klassikalise stiili austaja. 

Etrusca vannitoatarvikutega saab tutvuda siin:
Etrusca BATHROOM

Etrusca uus FIX süsteem on loodud pakkumaks tooteid nö puurimisvabalt ehk kogu tootevalikus on mitmeid tooteseeriaid, mida saab paigaldada mugavalt liimimise teel.  Allpool on need tooteseeriad esitletud

Paigaldusvideo leiate siit!